Messagnes

Dnes a zítra.

29. června 2011 v 20:12 | JayNee


Dnešní den probíhal stejně, jako dny předchozí, ale ráno jsem přišla o půl hodiny později, vstávala jsem v domění, že máme na 9, tudíž jsem zěškala první 'hodinu'. Stejně jsme nic nedělaly, no učitel mě stejně okřiknul. Zase jsme se v jazykovce dívali na filmy, tentokrát na SAW 2. Celkem se mi to líbilo. No taky jsme měli požární cvičení. To jsem celý absolvovala v ponožkách :D Konec toho cvičení zabil jeden deváťák slovy: ''Tak končíme, nějakej de*il to uhasil.''
Zítra poslední den školy, fajn.
Odcházejí deváťáci, pár z nich bude mít proslov, už jsem jeden četla.
vysvědčení dopadne (snad) podle očekávání. Hodně jsem letos zameškala, kvůli nemocem. To se hodně odrazilo ve výsledku.Šla jsem si kupovat oblečení na zítra, no koupila jsem jen tričko. Přemýšlela jsem nad tím, co donést učiteli. Tak jsem koupila kytku, a mamka k tomu koupila ještě bonboniéru.
A ve čtyři hodiny je to Vítání prázdin. Těším se na Bena ;) Určitě tu pak napíšu recenzi celého vystoupení :) Samozřejmě i hodnocení The Paranoid a Koblížků. Ale to až v pátek. Mějte se.

Today's activity

27. června 2011 v 21:16 | JayNee


Toho nadpisu si ani nevšímejte, nebaví mě to vymýšlet.
Lepili jsme učebnice, taky jsme se dívali na filmy, no nic zajímavého dnes:-)
Ve čtvrtek je zase vítání prázdnin, co já vím, tak tu budou vystupovat Koblížci, Ben Cristovao a The Paranoid, domluvila jsem se už s kámoškou, že půjdem spolu, no nevím jestli to stihnu:D Ale může to být fajn ;)
Vybírala jsem si boty, prošla jsem celý měto, a to jsem jela i do Hranic, no nikde neměli, ale dnes jsem si našla černo-fialový žabky, tak fajn. Taky jsem si jedny objednala přes internej, črný žabky s páskem přes kotník, s kamínkama.
...Pátrala jsem po internetu a hledala knížky na léto, chci si objednat knížky Lucky a Šance od Jackie Collins.
No, dneska končím, mám ještě rozdělaný Playlist, zatím první část, ta se bude týkat československé hudební scény, ale vkldání videí z Youtube nějak špatně funguje, musím trochu poupravit miniatury, takže bude až zítra.
Zítra se asi budem koukat na japonský Kruh, no nevím jestli budem mít přístp do jazykovky, tak si projistotu beru i knížku, abych měla co dělat.
Dnes už končím, jsem nějak unavená, no mějte se hezky ;)

Uh :D

21. června 2011 v 18:06 | JayNee
Made by Will
Ahojte ;))
Naštěstí se ted' už neučíme, takže den byl celkem pohodovej. Jsem moc ráda, že nálada se mi celkem spravila, byl to těžkej týden, ale život jde dál. A děkuju vám všem, kteří mě alespoň trochu podpořily, pomohlo mi to, moc. :)
A ted' k mojemu dni ve škole - úplně pohodovej, na matiku jsme byli na počítačích, učitelce se nechtělo nic dělat. To jsem celý strávila na facebooku psaní si s mým kamarádem z anglie :) Strašně mě baví mluvit a psát si z někým anglicky :D
Pak jsme měli ukázky výcviku dravců, tam jsem byla už před lety, takže to znám. Tehdy mě kousnul krkavec, a dnes se o to pokusil znovu, proto je nemám ráda. :D No v tělocviku hráli baseball a volejbal, nuda. A přírodopis jsme proseděli koukáním na film o drogách a krvi. To už jsem úplně usínala no:D Hlavně že se neučíme ;) A zítra taky fajn, máme jen půlhodinovky, nevím sice co budem dělat, ale v ájině budem koukat na nějakej film, už jsme se na kousek dívali, no je to hrozná kravina. Střílí tam po krávě, a když vstane, jde na ní s baseballkou :D K tomu co minutu sprostý slovo, ale ano - klukům se to líbí. Oni jen dkyž uslyšej sprostý slovo, hned jsou z toho úplně vedle. No co už, puberťáci. Oni jsou vlastně ještě děti. I dnes při vyslovení slova Dravec, byli úplně vysmátí, ikdyž nevím proč. No, mějte se hezky, užijte si tento i příští týden. Mějte dobrou náladu a nenechte si ji ničím zkazit. Žijte každý den tak, jako by to měl být váš poslední. (To je zas plno keců, co?)
Prostě užívejte života ;)
EDIT: Jakýkoli otázky mi piště na Facebook

Tomorrow.

15. června 2011 v 21:23 | JayNee
*Většina z vás asi nepochopí o čem mluvím, ale to je jedno.

Plány

6. června 2011 v 17:23 | JayNee
Abych pořád nepřidávala jen obrázky. Mám s blogem nějaký plány, spíš jsem si naplánovala témata článků. Můžete čekat nový playlist, na téma 'Osoba, kterou obdivuji', rozhovor, z jedním ze Superstaristů, nový layout, je převzaný z jiného blogu, ale vztahuje se na moje pocity. Ale jelikož ve středu odjíždím na tři dny kamsi ke Vsetínu,zítra se budu balit a připravovat, všechno až příští týden. A ten rozhovor nevím kdy, čekám na odpovědi, takže vyčkejte. ;-) Taky asi rozjedu nové rubriky, a plánuju napsat něco víc o sobě, atˇmáte možnost poznat mě i z jiný stránky. Mě, jako věčně smutnou, v depresích a osamělou. No, máte se na co těšit :D Ale dnes už nic nepřidám, musím se učit, mějte se hezky! ;-)

Zítra se neučíme ;D

31. května 2011 v 22:03 | JayNee

Zítra mám na devět, ráno se alespoň vyspím. Snažím se opravovat známky, když jsem byla nemocná. No zítra se neučíme, protože vedení školy si vymyslelo jakýsi 'den dětí' no takže celý den budem dělat nějaký nesmysly :D A ve čtvrtek jeden ve sportovkách někam do Bernartic, takže fajn. Příští týden ve středu už jedem na cyklokurs. Jedem někam do Hvězí, a asi budem stavěk někde ve Vsetíně, tam se chci podívat vlastně i o prázdinách, na školu, co tam je. No, já jdu spát :D

Já mám takový štěstí.

20. května 2011 v 11:33 | JayNee


Paráda. Musím vysadit Penicilin, abych mohla brát antibiotika. Jako by mi to nestačilo ted'..
Do úterrý musím být doma, super. Hlavně ted' - už jsem propásla závěrku z chemie, ájiny a nevím, z čeho ještě. Ještě dnes taky odjíždím, vrátím se v neděli. Něco asi přednastavím. ;)
 
 

Reklama