Červen 2011

Dnes a zítra.

29. června 2011 v 20:12 | JayNee |  Messagnes


Dnešní den probíhal stejně, jako dny předchozí, ale ráno jsem přišla o půl hodiny později, vstávala jsem v domění, že máme na 9, tudíž jsem zěškala první 'hodinu'. Stejně jsme nic nedělaly, no učitel mě stejně okřiknul. Zase jsme se v jazykovce dívali na filmy, tentokrát na SAW 2. Celkem se mi to líbilo. No taky jsme měli požární cvičení. To jsem celý absolvovala v ponožkách :D Konec toho cvičení zabil jeden deváťák slovy: ''Tak končíme, nějakej de*il to uhasil.''
Zítra poslední den školy, fajn.
Odcházejí deváťáci, pár z nich bude mít proslov, už jsem jeden četla.
vysvědčení dopadne (snad) podle očekávání. Hodně jsem letos zameškala, kvůli nemocem. To se hodně odrazilo ve výsledku.Šla jsem si kupovat oblečení na zítra, no koupila jsem jen tričko. Přemýšlela jsem nad tím, co donést učiteli. Tak jsem koupila kytku, a mamka k tomu koupila ještě bonboniéru.
A ve čtyři hodiny je to Vítání prázdin. Těším se na Bena ;) Určitě tu pak napíšu recenzi celého vystoupení :) Samozřejmě i hodnocení The Paranoid a Koblížků. Ale to až v pátek. Mějte se.

Today's activity

27. června 2011 v 21:16 | JayNee |  Messagnes


Toho nadpisu si ani nevšímejte, nebaví mě to vymýšlet.
Lepili jsme učebnice, taky jsme se dívali na filmy, no nic zajímavého dnes:-)
Ve čtvrtek je zase vítání prázdnin, co já vím, tak tu budou vystupovat Koblížci, Ben Cristovao a The Paranoid, domluvila jsem se už s kámoškou, že půjdem spolu, no nevím jestli to stihnu:D Ale může to být fajn ;)
Vybírala jsem si boty, prošla jsem celý měto, a to jsem jela i do Hranic, no nikde neměli, ale dnes jsem si našla černo-fialový žabky, tak fajn. Taky jsem si jedny objednala přes internej, črný žabky s páskem přes kotník, s kamínkama.
...Pátrala jsem po internetu a hledala knížky na léto, chci si objednat knížky Lucky a Šance od Jackie Collins.
No, dneska končím, mám ještě rozdělaný Playlist, zatím první část, ta se bude týkat československé hudební scény, ale vkldání videí z Youtube nějak špatně funguje, musím trochu poupravit miniatury, takže bude až zítra.
Zítra se asi budem koukat na japonský Kruh, no nevím jestli budem mít přístp do jazykovky, tak si projistotu beru i knížku, abych měla co dělat.
Dnes už končím, jsem nějak unavená, no mějte se hezky ;)

Máte zájem o soutěž?

26. června 2011 v 15:40 | JayNee

Měli by jste zájem o soutěž, kde by jste kreslili nebo grafičili na dvě kola podle zadaného tématu?
Ceny za soutěž by byli asi autogramy, které pak pošlu poštou. (Miro Šmajda, Drew Seeley, Christina Rommel, nebo další, to se pak domluvéme.) Nebo internetové ceny.
Mělo by to smysl, kdo by se přihlásil?

Layout blogu 0.3

25. června 2011 v 15:42 | JayNee |  O blogu
Tento layout se mi sice libí, ale chci mít nový. Svůj vlastní. Možná se vám ani tak moc nelíbí, ale mě ano, páč je můj.
Chtěla jsem ho tmavší, ale k fotkám se mi hodila tato barva.
Na fotkách nejsem já, svoje fotky sem nikdy nedám.

Zahraničí, aneb všechny mé sny.

24. června 2011 v 18:22 | JayNee |  Na Téma


Po přečtení článku o roku v zahraničí na Krásná.cz jsem se rozhodla vyhledat si internetové stránky agentury AFS. Byla jsem uchvácena. Je to můj sen, studovat někde v zahraničí. Ideálně v Japonsku, je to skvělá příležitost, kterou nechci propásnout. Žít rok v cizí rodině, v cizí kultuře, poznávat tamní lidi, kulturu. Jediný problém jsou peníze. Za takový studentský rok bych musela dát 170 tisíc. A s příjmem mojí mamky, navíc když nežiju s tátou, i to za žádných okolností nemůžu dovolit. Fakt mě to mrzí, protože je to skvělá příležitost.
Příští rok jedu na výměnný pobyt do Francie, do městečka poblíž Paříže, moc se tam těším, ty lidi už znám, byli u nás letos. Sice jen na týden, ale takový zájezd může být skvělá příležitost poznat tu zemi a třeba začátek mých cestovatelských plánů.

Když se mě někdo zeptá, co je můj největší sen, řeknu mu dvě věci:
Žít alespoň rok v zahraničí, bud' v Japonsku, Číně nebo Latinské Americe. Jsou to nádherný země s nádhernou kulturou, a já je chci poznat.
A ten druhý? Stát se dobrovolnicí a pomáhat dětem v Africe. At' už s výstavbou těch škol, nebo jakkoli jinak. Prostě snažit se jim udělat lepší život. Dokonce bych si jednou chtěla adoptovat nějaké dítě z Afriky. Pomáhat mu, a tak.. A občas za ním jezdit. Bylo by to nádherný. Ale uvidíme, co přinese budoucnost. Snad mi alespoň jeden sen vyjde. Po základce půjdu na střední, doufám že se zaměřením na jazyky, protože miluju angličtinu, a francouštinu a španělštinu (ikdyž mluvím jen anglicky), no to se dá doučit. Po střední půjdu (ideálně) na výšku, když to nevýjde, chci odjet do zahraničí, třeba na půl roku, najít si tam nějakou školu, nebo práci. Snad se mi to povede. Já vím, chci toho moc, ale takové jsou prostě moje sny.

Jmenovka

22. června 2011 v 20:21 | JayNee |  Grafika


Vyráběla jsem si jmenovku. Jen tak, z nudy :D

Je divná, ale co už:D
P.S.: Založila jsem si i blog na serveru blog.sk, ale nakodovat deisgn sama sobě je téměř nemožné :/


Blend l Taylor Swift

22. června 2011 v 17:00 | JayNee |  Grafika
Po delší době jsem měla chuť udělat blend ;)
Je světlý, png jsou z DA
Celkem se mi líbí.
Váš názor?
:))
Nekopírovat!

Uh :D

21. června 2011 v 18:06 | JayNee |  Messagnes
Made by Will
Ahojte ;))
Naštěstí se ted' už neučíme, takže den byl celkem pohodovej. Jsem moc ráda, že nálada se mi celkem spravila, byl to těžkej týden, ale život jde dál. A děkuju vám všem, kteří mě alespoň trochu podpořily, pomohlo mi to, moc. :)
A ted' k mojemu dni ve škole - úplně pohodovej, na matiku jsme byli na počítačích, učitelce se nechtělo nic dělat. To jsem celý strávila na facebooku psaní si s mým kamarádem z anglie :) Strašně mě baví mluvit a psát si z někým anglicky :D
Pak jsme měli ukázky výcviku dravců, tam jsem byla už před lety, takže to znám. Tehdy mě kousnul krkavec, a dnes se o to pokusil znovu, proto je nemám ráda. :D No v tělocviku hráli baseball a volejbal, nuda. A přírodopis jsme proseděli koukáním na film o drogách a krvi. To už jsem úplně usínala no:D Hlavně že se neučíme ;) A zítra taky fajn, máme jen půlhodinovky, nevím sice co budem dělat, ale v ájině budem koukat na nějakej film, už jsme se na kousek dívali, no je to hrozná kravina. Střílí tam po krávě, a když vstane, jde na ní s baseballkou :D K tomu co minutu sprostý slovo, ale ano - klukům se to líbí. Oni jen dkyž uslyšej sprostý slovo, hned jsou z toho úplně vedle. No co už, puberťáci. Oni jsou vlastně ještě děti. I dnes při vyslovení slova Dravec, byli úplně vysmátí, ikdyž nevím proč. No, mějte se hezky, užijte si tento i příští týden. Mějte dobrou náladu a nenechte si ji ničím zkazit. Žijte každý den tak, jako by to měl být váš poslední. (To je zas plno keců, co?)
Prostě užívejte života ;)
EDIT: Jakýkoli otázky mi piště na Facebook

Png Heart / Kitten

17. června 2011 v 18:07 | JayNee |  Grafika


Tomorrow.

15. června 2011 v 21:23 | JayNee |  Messagnes
*Většina z vás asi nepochopí o čem mluvím, ale to je jedno.